VIP-bus

Zadzwoń :  +48 665-333-663

 

Wynajem busa z kierowcą w Bielsku-Białej

VIP-Bus to firma oferująca 8-osobowe lub 9-osobowe samochody z kierowcą oraz inne usługi związane z transportem i hotelarstwem.

Jeżeli zastanawiają się Państwo gdzie wynająć busa w Bielsku-Białej, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przyjmujemy zlecenia od klientów zainteresowanych przewozem osób oraz przewozu bagażu.

Świadczymy usługi najwyższej jakości, które obejmują między innymi transfer na lotniska, obsługa wesel, ślubów i innych imprez okolicznościowych, wieczory panieńskie i kawalerskie, wycieczki całodniowe, wyjazdy na narty, koncerty, imprezy, wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych.

Każdy Nasz klient jest traktowany indywidualnie, a potrzeby dostosowywane są do danego klienta. Zapewniamy punktualność, pełen profesjonalizm i dyskrecję. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze samochody były podczas obecnie panującej pandemii dezynfekowane poprzez ozonowanie po każdym kursie. Dzięki temu, że nasz VIP-BUS składa się ze zgranego zespołu doświadczonych kierowców, panuję zawsze przyjazna i miła atmosfera, firmę cechuję rzetelność oraz świetna organizacja.